Kłodzko

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Radków

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Karnawał u Franciszkanów

Redakcja, 28.02.2014, 11:19

Fotogaleria zawiera 22 zdjęć
22
Kliknij, aby zobaczyć większą mapę

Muzyka, suto zastawione stoły, balowe stroje i para tygrysów, a wszystko w oprawie salonowej. 15 lutego odbyła się zabawa karnawałowo w Hotelu Wambierzyce.

Na sali zjawiło się około 150 gości. Do dyspozycji mieli dużą salę balową, elektroniczną orkiestrę, pokoje hotelowe i dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Organizatorami imprezy byli ojcowie franciszkanie, do których teraz należy Hotel. W ramach współpracy, sprawy związane z gastronomią, prowadzi Alicja i Roman Kocoń, właściciele restauracji Graniczna z Radkowa. Podczas zabawy, w formie losów, zbierane były finansowe datki na Sanktuarium, prowadzone przez franciszkanów.

Przed zabawą głos zabrał Jan Bednarczyk, burmistrz Radkowa. Goście przybyli z różnych części gminy, niektórzy przyjechali z Kłodzka, czy Nowej Rudy. Dla nich, były przygotowane i zarezerwowane pokoje. Koło godziny 22.00, zainteresowane osoby mogły podziwiać iluminację Bazyliki, przy utworze Ave Maria.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Klodzko24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Klodzko24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Klodzko24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Klodzko24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@klodzko24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj