• Zawody biegowe w Mi璠zyg鏎zu

Redakcja, 01.08.2016, 10:43

Fotogaleria zawiera 11 zdj耩
    11
    I ostatnia niedziela lipca w Mi璠zyg鏎zu up造n窸a pod znakiem bieg闚 g鏎skich. Tamtejsza G鏎a Parkowa by豉 miejscem rywalizacji m這dziczek i m這dzik闚 w ramach Ma造ch Bieg闚 好ie積ickich oraz Igrzysk Dzieci i M這dzie篡 w Biegach G鏎skich. Organizatorem obu imprez by豉 Gmina Bystrzyca K這dzka. [wi璚ej]
  • Z這ty medal dla policjanta z K這dzka

Redakcja, 28.04.2016, 10:24

Fotogaleria zawiera 4 zdj璚ia
    4
    Kolejny sukces Andrzeja Juszczaka, funkcjonariusza k這dzkiej policji. Tym razem z這ty medal przywi霩 z Mistrzostw Policji w P造waniu w Lublinie, kt鏎e odby造 si na najnowocze郾iejszym obiekcie p造wackim w Polsce - basenie Miejskiego O鈔odka Sportu i Rekreacji "Bystrzyca". [wi璚ej]
  • Zetkam Dolar zagra w play-offach I ligi

Redakcja, 04.04.2016, 10:01

Fotogaleria zawiera 9 zdj耩
    9
    W niedziel 3 kwietnia zawodnicy Zetkamy Dorala Nysy K這dzko w ostatniej kolejce rundy zasadniczej pokonali przed w豉sn publiczno軼i GKS Tychy 87:81 i zagwarantowali sobie udzia w najlepszej 鏀emce walcz帷ej o mistrzostwo pierwszej ligi. [wi璚ej]
  • Sukcesu k這dzkich siatkarek

Redakcja, 17.03.2016, 17:44

Fotogaleria zawiera 3 zdj璚ia
    3
    Podopieczne Antoniego Machci雟kiego wywalczy造 Wicemistrzostwo Dolno郵御kiej Ligi M這dzkiczek i tym samym otrzyma造 awans do Mistrzostw Polski. [wi璚ej]
  • 3 medale Mistrzostw Dolnego 奸御ka w biegach prze豉jowych

Redakcja, 10.03.2016, 12:27

Fotogaleria zawiera 7 zdj耩
    7
    W sobot 5 marca uczestniczyli鄉y w Mistrzostwach Dolnego 奸御ka we Wroc豉wiu. W zawodach wzi窸o udzia 4 naszych zawodnik闚 z czego a 3 stawa豉 na podium. [wi璚ej]
    4 marca 2016 r., w ramach odbywaj帷ego si na Polanie Jakuszyckiej 40. Biegu Piast闚, odby造 si X Mistrzostwa Stra篡 Granicznej w Narciarstwie Biegowym. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej m篹czyzn zaj掖 Wojciech Cybruch z Nadodrza雟kiego Oddzia逝 SG. [wi璚ej]
  • Trzecia wygrana z rz璠u Zetkamu Dolar

Redakcja, 07.03.2016, 12:59

Fotogaleria zawiera 2 zdj璚ia
    2
    Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy K這dzko nie poprzestali na jednej wyjazdowej wygranej, i ju przy najbli窺zej okazji ponownie cieszyli si z kolejnego zwyci瘰twa. Tym razem zawodnicy prowadzeni przez Marcina Radomskiego pokonali Biofarm Basket Pozna 51:44 (12:11, 14:10, 12:7, 16:13). By豉 to ju trzecia z rz璠u wygrana k這dzkiego zespo逝. [wi璚ej]
  • Mistrzostwo Polski dla K這dzka

Redakcja, 03.06.2015, 09:35

2
    Uczennice Szko造 Podstawowej nr 3 w K這dzku rozs豉wi造 swoje miasto, gdy wywalczy造 tytu Mistrza Polski w kategorii czw鏎ek siatkarskich dziewcz徠 podczas Og鏊nopolskich Mistrzostw M這dzie篡 Szkolnej G逝cho豉zy 28-31.05.2015r. [wi璚ej]