Kłodzko

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Pomóż uratować oczy dwuletniej Bianki

Redakcja, 10.08.2016, 13:27

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Rak z każdą godziną "zjada" oczy dwuletniej Biance Drewnowskiej . O złośliwym siatkówczaku, niewykrytym wcześniej przez lekarzy, rodzina dziewczynki wie dopiero od nie dawna, ponieważ choroba jest już w bardzo zaawansowanym stadium konieczna jest kosztowna operacja za granicą, która może uratować jej zaatakowane przez nowotwór oczy. Potrzeba ok. 1,5 mln zł. Na razie udało się zebrać ok. 560 tys. złotych. Liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Pieniądze na leczenie dziewczynki zbiera Fundacja Rycerze i Księżniczki, ul. Zagójska 2/4/85, 04-101 Warszawa.

Oto nr konta: PKO Bank Polski SA 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142. W tytule przelewu należy wpisać: "Darowizna dla Bianki". Zbiórkę na portalu zrzutka.pl/Bianka prowadzą też rodzice z przedszkola Zaczarowana Kraina, do którego chodzi mała wrocławianka. Dziewczynce można też pomóc, wysyłając SMS o treści BIANKA na nr 79567 (11,07 zł z VAT) lub na nr 76567 (7,38 zł z VAT).

Więcej o Biance na stronie: http://wiankidlabianki.pl/pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/WiankiDlaBianki/?fref=ts

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Klodzko24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Klodzko24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Klodzko24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Klodzko24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@klodzko24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj