Kłodzko

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kłodzko

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Odzyskali skradziony rower otrzymany na komunię

Redakcja, 30.07.2016, 10:34

Natalka dostała rower na komunię. Dla dziewczynki miał on ogromną wartość. Bardzo się z niego cieszyła. Jednak nie zdążyła się nim długo nacieszyć, bo jednoślad został skradziony podczas włamania do piwnicy.

Intensywne poszukiwania kłodzkich policjantów przyczyniły się do tego, że dziewczynka odzyskała swój komunijny prezent i znowu jest uśmiechnięta, a sprawca za tą i inne kradzieże będzie odpowiadał przed sądem. Zatrzymany przez policjantów podejrzany usłyszał łącznie 29 zarzutów.

Policja i prokuratura już wystąpiły do sądu o tymczasowy areszt.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku odzyskali rower skradziony z jednej z piwnic, a należący do 8 - letniej dziewczynki, która dostała go w prezencie na komunię. Dla Natalki miał on ogromną wartość. Bardzo się z niego dziewczynka cieszyła. Jednak nie długo.

Po otrzymaniu informacji o włamaniu do piwnicy i kradzieży roweru, policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą. W wyniku prowadzonych działań, już następnego dnia funkcjonariusze ustalili sprawcę przestępstwa i zatrzymali 21 - letniego mężczyznę.

Wykonując dalsze czynności, policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze więcej tego typu przestępstw. Okazało się, że podejrzany mieszkaniec Kłodzka w ostatnim kwartale włamywał się do piwnic i pomieszczeń strychowych. Kradzione mienie sprzedawał różnym osobom. Kilka rowerów pozostawił też w lombardach.

Funkcjonariusze skradzione przedmioty, w tym jak się okazało rower 8 - letniej Natalki właśnie tam znaleźli. Wartość strat powstałych w wyniku przestępczej działalności podejrzanego oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Na podstawie zebranego materiału, mężczyzna usłyszał już na chwilę obecną 29 zarzutów popełnienia przestępstw przeciwko mieniu.

Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne czyny i skazany na karę pozbawienia wolności. Za włamania i kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Klodzko24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Klodzko24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Klodzko24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Klodzko24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@klodzko24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj