Kłodzko

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Kłodzko

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Minieuroland w Kłodzku świętował swoje pierwsze urodziny!

Redakcja, 19.07.2016, 15:01

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Na specjalnej urodzinowej imprezie, która odbyła się 17 lipca goście parku dostawali na powitanie pyszne muffinki, z których mogli zdmuchnąć urodzinową świeczkę.

Jak na taką imprezę przystało nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Atmosfera całego wydarzenia była przepełniona dobrym humorem i pełnym luzem.

Goście parku mogli zrelaksować się w otoczeniu pięknej zieleni oraz obficie kwitnących kwiatów. Ciekawym sposobem na poznawanie miniaturowych obiektów oraz ich historii była specjalna atrakcja "Zostań odkrywcą Minieurolandu", która łączy w sobie elementy gry terenowej. Minieuroland przygotował dwa poziomy trudności - dla dorosłych oraz dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogli wspólnie ze swoimi pociechami rozwiązywać zagadki i świetnie się przy tym bawić!

Ogromnym powodzeniem cieszył się konkurs "Picasso", który był wcześniej realizowany podczas otwarcia Festiwalu Kwiatów Minieuroland 2016. Zabawa polegała na namalowaniu na płótnie swojego partnera lub partnerki. Modele pozowali siedząc na ławce w romantycznej scenerii. Artyści wykonywali swoje zadanie z pełnym skupieniem oraz niezwykłym zapałem. Nie zabrakło tu oczywiście żartów, dużej ilości śmiechu i wygłupów!

W tym samym czasie przy placu zabaw, w dolnej części parku, najmłodsi goście spędzali czas na kreatywnej zabawie. Po kilkugodzinnym szaleństwie na zjeżdżalniach, huśtawkach i uwielbianej przez wszystkie dzieci tyrolce, mogli oni wziąć udział w konkursie plastycznym pn. "Minieuroland okiem dziecka". Dodatkowymi atrakcjami było malowanie twarzy oraz tworzenie budowli z papieru.

Goście parku chętnie dzielili się swoimi wrażeniami oraz podziwiali pracę modelarzy i ogrodników. Podczas imprezy mieli również okazję spróbować Sudeckich Miodów Kotliny Kłodzkiej oraz przyglądać się jak wielki artysta z Refresh Workshop "daje śmieciom drugie życie", prezentując niezwykłą sztukę metaloplastyki. Ten wyjątkowy dla Minieurolandu dzień dostarczył wszystkim mnóstwo pozytywnych wrażeń oraz inspiracji.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Klodzko24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Klodzko24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Klodzko24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Klodzko24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@klodzko24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj