Kłodzko

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bystrzyca Kłodzka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Bestialsko zabił psa, odpowie przed sądem

Redakcja, 17.10.2016, 20:12

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z powiatu kłodzkiego, a podejrzanemu o zabicie zwierzęcia. Sprawca po awanturze domowej, zabrał psa do komórki i udusił go, używając worka foliowego. Po zatrzymaniu tłumaczył się, że uśmiercił psa ze względu na jego wiek. Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie psa. Zatrzymany to 50-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Do zdarzenia doszło podczas awantury domowej. Mężczyzna zabrał psa do komórki i udusił go, używając worka foliowego. Właścicielka zaniepokojona nieobecnością czworonoga, weszła do pomieszczeń gospodarczych i tam znalazła martwe zwierzę. O tym fakcie niezwłocznie powiadomiła Policję.

Podejrzany, po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy tłumaczył się, że uśmiercił psa ze względu na jego wiek. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Grozi mu teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura zastosowała także wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu kontaktowania się ze swoją konkubiną, a także zakazu opieki nad zwierzętami.

O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Klodzko24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Klodzko24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Klodzko24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Klodzko24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@klodzko24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj